у рівнобедренному трикутнику основа на 5 см менша ніж бічна сторона що дорівнює 6 см. Знайдіть

периметр трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Лёль Андрюшка.
6-5=1 Р=6+6+1=13 Відповідь: 13см