СРОЧНО!!! зовнішній кут при основі рівнобедреного трикутника дорівнює 135°. Доведіть , що цей

трикутник прямокутний.​

Ответы на вопрос

Отвечает Ремшина Алёна.
Внутрішній і зовнішній кути при основі утворюють 180*, бо суміжні. Отже 180-135= 45* кут при основі. Оскільки він рівнобедрений, то кути при основі однакові, отже обидва по 45*. Сума всіх кутів 180*. Аби взнати 3 кут нам потрібно: 180-(45+45)=90*
Доведено

Отвечает Степанова Дарья.

Відповідь:

Пояснення:

Так,цей трикутник буде прямокутний. Зовнішнійкут дорівнює 135°,тоді внутрішній кут при основі буде  180-135=45,а в рівнобедреному трикутнику кути при основі однакові, другий кут теж =45°, в трикутнику сума кутів =180°, знайдемо третій кут  180-(45+45)=90°   Ми довели, що трикутник є прямокутним.,має 90°