Знайти зовнішній кут при вершині рівнобедреного трикутника, якщо кут при основі дорівнює 37

градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Василёнок Антон.

Ответ:

А=С=37(кути при основі рівні)

В=180-37×2=106°

В=180-106=74°