СРОЧНО ДАЮ 100БАЛОВ!!!! Дві сторони трикутника дорівнює 14 і 16см а кут між ними 120°. Знайдіть

периметр трикутника і його площу.

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Валерия.

Объяснение:

а=14 см

b=16 cм

V=120 гродусов

с=корень(а^2+b^2-2ab×cos(V)) =

=корень (14^2+16^2-2×14×16×соs120)=

=корень (196+256-448×(-1/2))=

=корень (196+256+224)=

=корень 676=26

Р=а+b+c=14+16+26=56 см

Ответ : 56 см