У ∆ABC ∠ C = 90°. Знайдіть: AB, якщо AC = 10 см, sin B = 0,25;


Ответы на вопрос

Отвечает Aripkhanova Nasiba.

Ответ:

40 см

Объяснение:

синус кута це відношення протилежного катета до гіпотенузи, отже

ab - гіпотенуза

ac - катет, протилежний куту B

sin B = ac/ab

ab = ac/sin B

ab = 10/0,25 = 40 см