Нехай b i с - сторони трикутника, a - кут між ними , якщо b - 6 см , с = 10 см . а - 60°. Знайдіть

площу. Як можна скоріше!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Горбачева Алина.

Ответ:

15 коней из 3х

Объяснение:

S=1/2absin

S=1/2×6×10 ×sin60=1/2 ×60×корень из 3х=15 корней из 3х