. Знайдіть обєм піраміди, основою якої є трикутник зі сторонами 6 см і 9 см та кутом між ними 30°,

а висота піраміди дорівнює 12 см. Будь ласка допоможiть

Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Ангелина.
Ответ:
54см³

Дано:
Пирамида:
Основание треугольник
а=6см сторона треугольника
b=9см сторона треугольника
∠(аb)=30°
h=12см высота пирамиды
V=?
___________
Решение:
Sосн=1/2*а*b*sin∠(ab)
sin30°=1/2
Sосн=6*9/4=13,5 см²
V=Sосн*h/3=13,5*12/3=162/3=54см³