Похила АМ дорівнює 10 см і утворює з площиною а кут 60° (мал. 10.3). Знайдіть проекцію похилої.​


Ответы на вопрос

Отвечает Шуваликов Анатолий.

Ответ:     5 см .

Объяснение:

   Похила  МА , МА = 10 см ;  МВ⊥α , ∠МАВ = 60° ;  АВ  -  ?

ΔМАВ - прямокутний ; ∠В = 90° ;  cosA = AB/MA ;  AB = MAcosA =

 = 10 * cos60° = 10 * 1/2 = 5 ( см ) ;   АВ = 5 см .