знайдіть більший з кутів утворених при перетині бісектрисии гострого кута прямокутного трикутника і

протилежного катета, якщо другий гострий кут трикутника дорівнює 26 градусів help me

Ответы на вопрос

Отвечает Ковылин Богдан.

< C = 90 °

< B = 25 °

< C A M = < MAB

Знайти < AMB - ?

<A = 90 - 26 = 64°

<AMB - /80 - LA - LB =180-32-26=12.22 °

                     2 під LA