Яка маса кошика з грушами якщо на нього дие сила 350н?​


Ответы на вопрос

Отвечает Черненко Анна.

Объяснение:

Дано

g=9,8 Н/кг

F=350 Н

Найти

m = ?

Решение

F = m × g

m = F ÷ g

m = 350 ÷ 9,8 ≈ 35,7 кг

Ответ: 35,7 кг.