Зовнішній кут прямокутного триктуника 128°. Знайдіть гострі кути цього трикутника. ребят срочно

плиз!​

Ответы на вопрос

Отвечает Киселева Варя.

Сума гострих кутів трикутника становить 90°. Зовнішній кут трикутника дорівнює сумі внутрішніх кутів, не суміжних з ним.

Нехай ∠3=90°, тоді

а) ∠2+∠3=128°,  ∠2=128-90=38°;  ∠1=90-38=52°