Ребро куба ABCDA1B1C1D1 дорівнює 4 см. Знайти відстань між прямими СС1 та В1D1. У

відповіді вказати шукану відстань (d)(d) у квадраті (d2)(d2).​ СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Крылов Антон.

Ответ:    2√2 см .

Объяснение:

Нехай  т. М - точка перетину діагоналей квадрата A₁B₁C₁D₁ .

Необхідно знайти відстань МС₁ .   A₁C₁ = A₁B₁√2 = 4√2 ( см ) ;

 МС₁ = 1/2 A₁C₁ = 1/2 * 4√2 = 2√2 ( см ) -  це і є шукана відстань

між даними прямими .