У ∆ АВС кут C=90°. Знайдіть: 1) АВ, якщо ВС = 6√3 см, кут B = 30°; 2) вс, якщо AB = 10√2 см, кут

A = 45°.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гатаулина Ксюша.

Відповідь:

З ΔАВС (∠С= 90°) за означенням косинуса:

cos 30°=ВС/АВ

√3/2=6√3/АВ

АВ=6√3*2/√3= 12см

Відповідь:АВ=12 см

(2)

За означенням синуса :

sin 45° = CB/ВА

1/√2=√2/2=СВ/10√2

1/2=СВ/10√2

СВ=10√2/2=5√2

Відповідь: СВ=5√2.