Діагональ осьового перерізу циліндра дорівнює 10 см а висота 8 см Знайдіть радіус основи циліндра


Ответы на вопрос

Отвечает Шауфлер Екатерина.

Ответ:

R=3см

Объяснение:

d=10см диагональ сечения

h=8см высота

R=?

Решение

Теорема Пифагора

D=√(d²-h²)=√(10²-8²)=6см диаметр основания.

R=D/2=6/2=3см