Один з кутів трикутника в 3 рази більший за другий кут, а третій кут = 60. Знайди кути трикутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Карпушкин Роман.

Ответ:

сума кутів трикутника дорівнює 180°

тому виходить, що 180-60=120°

120/3=40°

120-40=80°

Відповідь: 40°, 80°, 120°

Объяснение: