Знайдіть кути трикутника якщо 2 з них відносяться як 4:11 а 3 кут дорівнює 75°​


Ответы на вопрос

Отвечает Брянский Егор.

Ответ:

28°,  77°,   75°​

Объяснение:

Нехай ∠1=4х°,  ∠2=11х°, тоді

4х+11х+75=180°;  15х=105;  х=7

∠1=4*7=28°,  ∠2=11*7=77°