В) Площа паралелограма дорівнює 72 см, а його сторони числи висоти паралелограма. 12 см та 8 см.

Обчислення висоти паралелограма. г) Основи трапеції відносяться як 3:1, а її висота дорівнює 3 см. Обчисли довжину основ трапеції, якщо площа дорівнює 24 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Лис Поля.

в) має формула для паралелограма S=ahₐ

hₐ₁=S/a₁=72÷12=6 см

hₐ₂=S/a₂=72÷8=9 см

г) площа трапецїі дорівнює добутку висоти і полусуми основ

тобто S=h×0.5(a+b)

⇒a+b=2S/h=2×24÷3=16 см

по основи відносяться як 3:1, тобто перша сторона буде 3х, а друга буде х, тобто ми отримуємо рівняння

х+3х=16

4х=16

х=4 це 1 частина

тобто 1-ша сторона 3×4=12 см

друга сторона 1×4=4 см