Знайдіть координати вектора АВ та його модуль, якщо А(-2,4)В (2,1)


Ответы на вопрос

Отвечает Карнавина Настя.

Ответ:       АВ( 4 ; - 3 ) ;   | АВ | = 5 .

Объяснение:

      А(-2,4)  ,  В (2,1) .

  Координати вектора  АВ( 2 + 2 ; 1 - 4 ) = ( 4 ; - 3 ) ;  АВ( 4 ; - 3 ) .

            | АВ | = √( 4² + (- 3 )² ) = √( 16 + 9 ) = √25 = 5 ;   | АВ | = 5 .