Срочно!:Кут між бісектрисою BL і катетом АС прямокутного трикутника АВС (кутС=90градусів) дорівнює

55. Знайдіть гострі кути трикутника АВС

Ответы на вопрос

Отвечает Михайлюк Аня.

Ответ:

70°    20°

Объяснение:

∠CBL=90-55=35°

∠АВl=∠СВL=35° за визначенням бісектриси

∠АВС=35*2=70°

∠А=90-70=20°