Срочно Знайдіть суму кутів правильно n-кутника, якщо: а)n=3 б)n=6 в)n=12 г)n=100


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеевич Артём.

Объяснение:

вирішуємо за формулою 180° × (n-2)

а) 180°×(3-2)= 180°

б)180°×(6-2)=620°

в)180°×(12-2)=1800°

г)180°×(100-2)=17 640°