висота правильної чотирикутної піраміди дорівнює 3 см. Бічна грань утворює кут 30 градусів із

площиною основи .знайти обєм піраміди .

Ответы на вопрос

Отвечает Царьков Иван.
Ответ:
V=108см³

Решение:
tg∠FKO=FO/OK
tg30°=1/√3
1/√3=3/OK
OK=3√3см.
АD=2*OK=2*3√3=6√3см
Sосн=АD²=(6√3)²=108см²
V=⅓*Sосн*h=108*3/3=108см³