1. У трикутнику ABC ZC = 90°, AB = 17 см, ВС = 15 см. Знайдіть : 1) cos B; 2) tgA.


Ответы на вопрос

Отвечает Иванов Михаил.

Ответ:

Спочатку за теоремою Піфагора знайдемо катет АС.

АС=√АВ²-ВС²=√17²-15²=8 (см)

1) cosB=ВС/АВ=15/17≈0,88

2) tgA=ВС/АС=15/8≈1,87

Объяснение: