Розв'яжіть неповні квадратні рівняння 2x²-3x=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Милана.

Ответ:

x•(2x-3)

x=0, 2x-3=0

x=0, x=3/2

x1=0, x2=3/2