Гострі кути прямокутного трикутника відносяться як 4:11. Знайдіть ці кути.


Ответы на вопрос

Отвечает Исохужаев Адхам.
Відповідь:
24°; 66°

Розв'язання:
Нехай градусна міра одного кута буде 4х°; а другого кута 11х°;
Сума гострих кутів прямокутного трикутника дорівнює 90°
Рівняння:
4х+11х=90
х=90/15
х=6
4*6=24° градусна міра одного кута.
11*6=66° градусна міра другого кута.