2)Дан ААВС, А=32°, В=74°. О-точка пересеч. биссектрис Углов А и В.Найти угол АОВ.


Ответы на вопрос

Отвечает Шафаггатов Рашад.

Объяснение:

1. ОАВ =32/2=16

2.ОВА =74/2=37

3. АОВ =180-(16+37)=127

Отвечает Фиохина Милена.

Ответ:

Дано: кут А=32°, кут В=74°

Знайти: кут АОВ

Розв'язання: Бісектриса ділить кути навпіл, отже кут ВАО = 32°/2=16° таке саме з кутом ОВА =74/2=37°. Сума кутів трикутника АВО = 180°, отже щоб знайти кут АОВ потрібно від 180° відняти суму кутів ВАО і ОВА. Тоді

180°-(37°+16°)=180°-53°=127°

Відповідь: АОВ=127°