У прямокутному трикутнику МКС: кут М = 90градусів, кут С = 60 градусів , СМ = 9см. Знайти

гіпотенузу СК​

Ответы на вопрос

Отвечает Ухта-виктори Ооо.

Объяснение:

К = 90 - 60 = 30

Катет проти 30° дорівнює половині гіпотези

СК = 9×2 = 18