У трикутнику АВС кут С=90º. AB=13 см, AC= 5 см. Знайдіть : sin A, cos B, tg A i ctg B.


Ответы на вопрос

Отвечает Ляпина Марина.

Ответ:

Sin A=12/13(Записати у вигляді дробу)

Cos B=12/13(Записати у вигляді дробу)

tg A=2,4

ctg B=2,5

Объяснение:

Спочатку за теоремою Піфагора потрібно знайти сторону BC:

BC=√13^2-5^2 (це все записується під одним коренем)

BC=12

А потім знайти все те що я вже написала