Прямий кут поділено на три кути, градусні міри яких відносяться як 2 : 3 : 5. Знайдіть величину

найбільшого з них.

Ответы на вопрос

Отвечает Попова Александра.

Ответ:

45

Объяснение:

1 кут=2x

2 кут=3x

3 кут=5x

2x+3x+5x=90

10x=90

x=90/10=9

5x-найбільший=5*9=45