Один із кутів трикутника дорівнює 54°. Знайдіть невідомі кути цього трикутника, якщо їх величини

відносяться як 2:1.​

Ответы на вопрос

Отвечает Малеева Кристина.
Нехай 1кут=х°, то 2=2х°, а 3=54°
Так як градусна міра усіх кутів трикутника 180, то
х+2х+54=180
3х=126
х=42°- 1 Кут.
2х=2×42=84°- 2 кут