Гіпотенуза і катет прямокутного трикутника дорівнює 5 і 4 см. Чому дорівнюють тангенс гострих кутів

цього трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмичев Максим.

Ответ:

Спочатку за теоремо Піфагора знайдемо другий катет:

АС=√АВ²-СВ²

АС=√5²-4²=√25-16=√9=3 (см)

Тангенсом гострого кута прямокутного трикутника називають відношення протилежного катета до прилеглого катета, отже:

tg∠A=CB/AC=4/3

tg∠В=АС/СВ=3/4=0.75