Один з катетів прямокутного треикутника 3 см, а гіпотенуза 5 см. Знайти площу


Ответы на вопрос

Отвечает Филимонов Алексей.

Ответ:

6

Объяснение:

5²-3²=25-9=16=4²

4•3=12

12/2=6