Два кола дотикаються зовнішньо.Відстань між центрами 20см знайти радіус кіл якщо вони відносяться

3:7 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Стромов Алексей.

Ответ:

Позначимо радіуси цих кіл як 3х та 7х тоді:

3х+7х=20

10х=20

х=2

3*2=6 (см) перший радіус

7*2=14 (см) другий радіус