. Відстань між центрами двох кіл 10 см. Радіуси кіл 2 i7 см. Виначити їх взаємне розміщення даю 100

балов​

Ответы на вопрос

Отвечает Чирков Иван.

Объяснение:

2+7=9 (см) сума радіусів

10-9=1 (см), отже кола розміщені на відстані 1 см одне від другого і не перетинаються.