8. * Бічна сторона рівнобедреного трикутника дорівнює 6 см, а кут, протилежний основі, — 120°.

Знайди периметр трикутника. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Таня.

Ответ:

периметр трикутника дорівнює 22 см якщо я не помиляюся

Отвечает Филонова Мария.

Объяснение:

У рівнобедреного трик. дві сторони-це бічні. А вся градусна міра 180°. Два кута при основі рівні. Значить виходить розв'язок.

1) 180-120=60°

2) 60÷2=30° Два кута при основі.

3) 6+6=12см дві бічні сторони.

вибач, але це не все. питання правильно поставлене?