Висота конуса 20 см, радіус його основи 6 см. Визначити об'єм конуса Помогите пожалуста


Ответы на вопрос

Отвечает Пономорёва Алёна.

Ответ:

240П

Объяснение:

V=1/3ПR²h

V=1/3П*6²*20=240П