Знайдіть косинус тупого кута а, якщо його синус дорівнює Корень из 3,2


Ответы на вопрос

Отвечает Ільченко Діма.

Ответ:

Краща вiдповiдь

Якщо знаєте, що sin^2a+cos^2a=1, cos^2a=1-sin^2a=1-(√3/2)^2=1-(√3)^2/2^2=1- 3/ thing=√(1/4)=1/2 - це відповідь.

4=1/4;

cos 2а-косинус в квадраті угла а.