точка C лежить між точками A і B, AB = 50 см. Знайдіть довжину відрізка AC, якщо AC = 2/3 BC СРОЧНО

ДАМ 20 БАЛОВ!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Кирилл.

Ответ:20

Объяснение: bc=x тогда ac=2/3x x+2/3x=50

x=30=bc 2/3x=20=ac