Бісектриса кута прямокутника ділить одну з його сторін на відрізки довжиною 10 см і 15 см. Знайдіть

периметр прямокутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Червонижко Вячеслав.

Ответ:

70 см

Объяснение:

Дано: прямок. ABCD, BK - бісектриса, AK=10 см, KD=15 см.
Знайти: периметр ABCD
Р-ння: Оскільки BK - бісектриса, то ABK - рівнобедренний трикутник, то AB = AK = 10 см.

AD = 10 + 15 = 25 см
DC = AB = 10

DC = AD = 25

P = 10+10+25+25 = 70 см