ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!! .Через кінці М, N і середину А відрізка МN проведено паралельні

прямі, які перетинають деяку площину (a) в точках М1, N1 i А1, вiдповiдно. Знайдіть довжину вiдрiзка АА1, якщо NN1=10 см, MM1 = 2 см і відрізок MN перетинає площину а

Ответы на вопрос

Отвечает Кольцова Анастасия.

Ответ:

(22+8)/2=30/2=15 см

Объяснение: