Через кінці відрізка МР і його середину А проведено паралельні прямі,які перетинають деяку площину

β у точках відповідно.Знайдіть довжину відрізка РР1 якщо відрізок МР не перетинає площину і ММ1=25 см,АА1=13 см

Ответы на вопрос

Отвечает Вышегородцева Ксения.
Отрезки МР и М1Р1 лежат в одной плоскости, пересекающей плоскость β про прямой М1Р1.
MPP1M1 - трапеция, т.к. ММ1║РР1. АА1 -  средняя линия.
АА1=(ММ1+РР1)/2 ⇒ РР1=2·АА1-ММ1,
РР1=2·13-25=1 см - это ответ.