Розв'язати задачу. Даю 90 балів!!! Сторона основи правильної чотирикутної піраміди дорівнює 2см,а

апофема 3см. Знайдіть площу повної поверхні піраміди​

Ответы на вопрос

Отвечает Лучинская Юля.

Ответ:

28 см²

Объяснение:

S повної поверхні =S бічної поверхні + S основи

S бічної поверхні = 1/2 P основи • h

S основи = а²

S повної поверхні = 1/2 Р основи + а²

S повної поверхні = 1/2 • 2• 4 • 3 + 2²

S повної поверхні = 28 см²

Отвечает Заика Ваня.

Вот відповідь. Незнаю чи це правильно¯⁠\⁠_⁠(⁠ツ⁠)⁠_⁠/⁠¯