Складіть рівняння прямої , яка проходить через точку (-2;2) і паралельна прямій :3х-2у+5=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Корчагіна Дарина.

Відповідь: 3x+2y+2=0

Пояснення: Проходит через (-2; 2) : 3*(-2) + 2*2 + 2 = -6+4+2 = 0

Параллельна  3х+2у-5=0:

3x+2y+2 = 3х+2у-5  

2=-5 (следовательно общих точек нет, параллельны)