Знайдіть кут B трикутника ABC якщо AC=13 см, AB=17 см, BC=17 см


Ответы на вопрос

Отвечает Галиакберов Газизьян.

Ответ:

знайдемо кут з теореми косинусів

 cos\beta  =  \frac{ {a}^{2}  +  {c}^{2}  -  {b}^{2} }{2ac}

cos \beta  =  \frac{ {17}^{2}  +  {17}^{2} -  {13}^{2}  }{2 \times 17  \times 17}  =  \frac{409}{578}  =  0.707

а=BC b=AC, c=AB

кут B=45°