СРРРРРООООООЧНОО Маємо точки A(8;8) і B(6;2).Знайди координати точок C і D, якщо відомо, що точка

B — середина відрізка AC, а точка D — середина відрізка BC.Відповідь:C=(.....;......)D=(.....;.....)

Ответы на вопрос

Отвечает Рязанова Ксения.

Ответ:

C(4;-4)

D(5;-1)

Объяснение:

С=2*В-А

Хс=2*Хв-Ха=2*6-8=4

Ус=2*Ув-Уа=2*2-8=-4

С(4;-4)

D=(B+C)/2

Xd=(Xв+Хс)/2=(6+4)/2=5

Уd=(Ув+Ус)/2=(2+(-4))/2=-1

D(5;-1)