Різниця сторін прямокутника дорівнює 10 см,а його периметр дорівнює 88см.Знайти сторони прямокутника


Ответы на вопрос

Отвечает Llorens Natasha.

х - самая маленькая сторона

х+х+10+х+20=88

3х=58

х=58/3 см

2 сторона

58/3+10=88/3 см

3 сторона

58/3+20=98/3 см