СРОЧНО!!!! знайдіть кути чотири кутника, якщо вони пропорцційні числам 1, 3, 4,7.


Ответы на вопрос

Отвечает Леонова Ангелина.

Відповідь:

Сума кутів чотирикутника = 360°                                                                                               тому 1х+3х+4х+7х=15х                                                                                                         15х=360 ⇒ х=24                                                                                                                    кути = 24°,72°,96°,168°

Пояснення:

Отвечает Фримель Дмитрий.

Ответ:

сума кутів чотирикутника=360°

їх відношення=1:3:4:7

1x+3x+4x+7x=360°

15x=360°

x=360/15= 24

кут 1=1×24=24°

кут 2=3×24=72°

кут 3=4×24=96°

кут 4=7×24= 167°