Периметр паралелограма дорівнює 100 см. Одна з його сторін у 1,5 рази більша, ніж друга. Знайдіть

сторони паралелограма. (ДОПОМОЖІТЬ )​

Ответы на вопрос

Отвечает Перевалов Иван.

Ответ:

20(см) та 30(см)

Объяснение:

P = 2(a+b)

Нехай b більша за a у 1,5 рази (b = 1,5a). Тоді:

P = 2(a+1,5a) = 2*2,5a = 5a

5a = 100

a = 100/5

a = 20(см)      b = 1,5a = 1,5*20 = 30(см)