Сума трьох кутів, що утворилися при перетині двох прямих, дорівнює 288 градусів. Знайти всі кути


Ответы на вопрос

Отвечает Маратович Айбар.

Ответ:

Объяснение:

четвертый 360-288 = 72°

третий = 180-72 = 108

второй 72°

первый 108°

108+72+108 = 288- верно