Знайдіть координати середини відрізка AB якщо A(-7;-3) B(-3;5)


Ответы на вопрос

Отвечает Тимчишин Роман.

Ответ:

(-5;1) - середина відрізка АВ

Объяснение:

Знайдіть координати середини відрізка AB якщо A(-7;-3) B(-3;5)

  • Координати середини відрізка дорівнюють півсумі відповідних координат його кінців.

Якщо А(х₁;у₁) і В(х₂;у₂) - кінці відрізка АВ, то координати середини відрізка обраховуються за формулами:

\boxed  { x_0=\dfrac{x_1+x_2}{2}; \: \: \: y_0=\dfrac{y_1+y_2}{2} }

Тоді, якщо маємо координати A(-7;-3) B(-3;5), то координати середини відрізка АВ:

x_0=\dfrac{-7+(-3)}{2}=-5; \: \: \: y_0=\dfrac{-3+5}{2}=1

Отвечает Смурага Саша.
AB ( -5, 1) за формулами x = x1+x2 / 2 , y1 +y2/2