За три дні в крамниці продали 300кг цукру.. Першого дня 5/12 цієї кількості, а другого-3/10 цієї

кількості. Скільки цукру продали третього дня? СРОЧНО ДОПОМОЖІТЬ!!!!! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Османов Эдем.

300:12=25

25×5=125

300:10=30

30×3=90

90+30=120 кг